Titles you rated
GourmetRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 2.5
The Greatest MarriageRated ★ 2.0
The Thorn BirdsRated ★ 1.0
Love CellsRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Master: God of NoodlesRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 1.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0