Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Snoopy Presents: For Auld Lang SyneRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
366 DaysRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0