Series
Ratings
75
The Good WifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5