Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0