Titles you rated
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5