Movies
Ratings
213
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5
BaoRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Emoji MovieRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.0