Movies
Ratings
862
Top GunRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- The RemnantsRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
Things to ComeRated ★ 4.0
ElegyRated ★ 4.0