Movies
Ratings
382
BargainRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 2.0
City WarRated ★ 3.5
AppleseedRated ★ 3.5
MetroRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Fair GameRated ★ 2.5
Night TrainRated ★ 3.5
The Replacement KillersRated ★ 3.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 2.5
The ScoreRated ★ 4.0
A Man ApartRated ★ 3.0
Crime StoryRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
HackersRated ★ 3.0
Harry BrownRated ★ 4.0- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5