Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5