Titles you rated
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 2.0
Me and MeRated ★ 1.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5