Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5