Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5