Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5