Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0