Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.0