Movies
Ratings
257
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0