Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0