Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0- The Toys That Made UsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 4.0- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0