Series
Ratings
15
Tower of BabelRated ★ 2.5
How to Keep a MummyRated ★ 2.5- Running ManRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 0.5
Well-Intended LoveRated ★ 0.5
Rural PoliceRated ★ 2.5
Kiss that KillsRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 1.5
Future ManRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0