Movies
Ratings
30
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5