Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0