Movies
Ratings
50
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5