Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0