Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5