Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Crimes of the FutureRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5