Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
I Kill GiantsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5