Series
Ratings
15
Hotel KingRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0