Titles you rated
49 DaysRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 1.5
Goddess of MarriageRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 0.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 0.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
May QueenRated ★ 0.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0