Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0