Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5