Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
2 GunsRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0