Movies
Ratings
500
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0