Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 4.0
Strangers in LoveRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 4.5