Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The SwimmersRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0