Titles you rated
One-LineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
River's EdgeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5