Series
Ratings
101
Super BandRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0