Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0