Movies
Ratings
604
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0