Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
CircleRated ★ 1.5
FuryRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0