Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0