Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
PiratesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0