Series
Ratings
17
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0