Movies
Ratings
755
The MartianRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
End of DaysRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Æon FluxRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5