Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5