Series
Ratings
45
IRIS 2Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5