Movies
Ratings
2316
The JournalistRated ★ 4.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 3.0
DeerskinRated ★ 3.0
QT8: The First EightRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Tigers Are Not AfraidRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Hello, My CatRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
FukuokaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ode to the GooseRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5