Titles you rated
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 1.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.5