Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5