Series
Ratings
89- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5