Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5